خانه طراحان سام (مركز تخصصي چاپ ديجيتال)

خانه طراحان سام (مركز تخصصي چاپ ديجيتال)

تاثير تبليغات تراكتي در فروش

چاپ تراكت و تراكت , ورقه كوچكي است كه به مراد آگهي درخصوص يك روي داد , معرفي يك جنس و يا اين كه سرويس ها چاپ ميشود . تراكت ها سايز ثابتي ندارند البته همه گيرترين آن‌ها سايز A5 است . حتما بارها براي شما هم پيش آمده كه تراكتي را از دست يك كدام از پخش كننده ها در خيابان اخذ فرمائيد , يك تراكت را كه به ديوار نصب شده مطالعه نمائيد و يا اين كه آن را از باكس پست خانه و دفتر كار خويش برداريد و در غايت اين تراكت‌ها حيث شمارا جلب كرده و شمارا در سمت خريد مال يا اين كه خدماتي سوق دهد .

ما درين مقاله بررسي ميكنيم كه تراكت‌ها چه‌طور بر فروش ما تاثير مي گذارند .

 

۱ - قابليت و امكان چاپ گسترده‌ و يكسري باره به دليل ارزان بودن تراكت

هم اكنون اين سوال مطرح است كه ارزان بودن چاپ تراكت به چه شكل مي تواند بر ميزان فروش ما تاثير بگذارد؟ يكي راه‌هايي كه مشتري را ترغيب به به كار گيري از جنس و سرويس ها يك گروه مي كند اين است كه مارك آن تيم در ذهن مخاطب ثبت شود . از آنجايي كه تراكت‌ها دوچندان ارزان بها مي‌باشند , شما مي توانيد با تكرار پروسه پخش تراكت ( چه به صورت دستي و چه به صورت پخش منزل به منزل ) اسم خويش را براي مخاطبان خويش تكرار نمائيد و آنان‌را تشويق فرماييد تا از سرويس ها شما به كارگيري نمايند .

چاپ تراكت

2 - سهولت رابطه با مخاطب

در پباده سازي تراكت ها غالبا از لغات و واژه‌هاي قابل درك براي مردمان معمولي استعمال مي گردد و از به عمل بردن واژه‌هاي تخصصي در آن ها اجتناب مي شود ; چون جامعه‌ي انگيزه تراكت‌ها مردمان معمولي مي باشند . لذا همگي مردمان به صورت پيش فرض رابطه خير و خوبي با تراكت ها برقرار مي نمايند .

 

3 - گسترده‌ بودن جامعه انگيزه نسبت به بقيه كالاهاي تبليغاتي

از‌آنجا‌كه تراكت‌ها به صورت بدون واسطه در دست مخاطب قرار مي گيرد و ما هيچ پيش زمينه‌ي فرضي از مخاطبين خويش نداريم , طيف دوچندان گسترده‌اي از مردمان ( از حيث جنسيت , سن , شغل , تحصيلات و … ) از متاع و يا اين كه خدمتي كه ما قصد تبليغ آن را داريم اطلاع پيدا ميكنند و اين خويش حسن بزرگي است .

4 - سهولت به كار گيري نسبت به اقلام ديگر مثل پوستر و كاتالوگ

از آن‌جا كه تراكت ها كاغذهاي سبك و كوچكي ميباشند , در حالتي‌كه در منظر نخستين اشخاص را جذب نمايند اشخاص ميتوانند به راحتي آن را در جيب يا اين كه كيف خويش حمل كرده تا در زمان مقتضي جهت به كارگيري از سرويس يا اين كه فرآورده متبوع مبادرت نمايند .

 

5 - سهولت انتقال داده ها به مخاطب

از آنجايي كه مخاطب قرار است برگه‌اي را مطالعه نمايد كه به صورت شخصي در اختيار او قرار گرفته است , با اعتنا بيشتري اين عمل را انجام مي دهد . بدين ترتيب چشم به راه باشيد كه‌اين برگه‌ي كوچك تاثير خويش را بر مشتري بالقوه شما گذارده و او را نسبت به به كارگيري از سرويس ها و يا اين كه كالاي شما راغب گرداند . حرف پايان اين‌ كه‌اين برگه‌هاي كوچك و ارزان ارزش را دورازشوخي بگيريد ; ممكن است بتوانند حرفه‌ي شما‌را مبتلا دگرگوني نمايند .

 

تاثير تبليغات تراكتي در فروش

 

درين در ميان تيم چاپ آقا تحت عنوان يك تيم پيشرو در ميدان چاپ و پباده سازي آنلاين توليد ها چاپي , با برخورداري از دستگاه‌هاي چاپ افست و ديجيتال به‌روز , اشخاص كارشناس و سيستم هوشمند ثبت توصيه آنلاين , براي مشتريان عزيز خويش بستري را به عنوان ابزار پباده سازي آنلاين چاپ آقا مهيا نموده است تا به آساني بتوانند توليدها چاپي متمايز همچون تراكت , سربرگ , كارت ويزيت , كارت دعوت و پستال و … را سواي نياز به حضور فيزيكي و به صورت آنلاين پباده سازي و چاپ نمايند .

نوشته شده در ۱۱ تير ۱۳۹۹ساعت ۰۱:۱۰:۴۴ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]

آخرين مطالب
» جنس متريال وينيل از چيست؟
» تابلو بك لايت مناسب چه مكان هايي مي باشد؟
» تاثير تبليغات تراكتي در فروش
» نحوه چاپ پوستر ديجيتال
» چاپ بك لايت چيست؟
» طراحي كارت ويزيت خلاقانه به دست خودمان
» استيكر چيست و چه كاربردي دارد؟
» براي طراحي لايت باكس بايد چه نكاتي را رعايت كرد؟
» روش اول نصب كاغذ ديواري
» تفاوت چاپ ديجيتال و افست در چيست؟


 Design By : Pichak