تبلیغات و طراحی سایت
 خانه طراحان سام (مركز تخصصي چاپ ديجيتال)

خانه طراحان سام (مركز تخصصي چاپ ديجيتال)

همه ي ما اهميت چاپ بنر را مي دانيم و ميدانيم كه براي شناساندن كسب و كار خيلي عالي عمل مي كند. كمك مي كند پيام هاي خود را با مشتري ها ( مخاطبان) در ميان بگذاريد همچنين كسب و كارتان را با توجه به علاقه و خواست شما به تصوير مي كشد. اين نوع تبليغات يك پارچه سفيد در اختيار شما قرار مي دهد و شما با خلاقيت مي توانيد كاري انجام دهيد كه مردم شما را دنبال كنند.

استفاده از پوسترها و بنرها در داخل فروشگاه ها و كسب وكار ها گرچه روشي استاندارد است ولي گاها چاپ بنر و نصب آن در محيط بيرون از كسب و كار بيشتر سروصدا مي كند. ممكن است هزينه و ترس از اين كه معروف نباشيد شما را از اين كار منصرف كند، ولي بدانيد كه دنياي بيرون قدرت شناساندن كالا، خدمات و كسب و كار شما را دارد. با چاپ بنر، پوستر و آگهي نماهاي كوچك مي توانيد از اين پتانسيل محيط بيرون استفاده كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۱ آبان ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۱۹:۵۱ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

 

لايت باكس چيست؟

مطمئناً تا به حال لايت باكس هاي زيادي را در خيابان‎ها، رستوران‎ها، مجتمع‎هاي تجاري، مراكز خريد، مترو، داروخانه‎ها، گالري‎ها، كافه‎ها، فست‎فودها و خيلي جاهاي ديگر كه نياز دارند خدمات يا محصولات خود را با جلب توجه بالا در معرض نمايش قرار دهند ديده‎ايد. 

تابلو لايت باكس از جنس پارچه بك لايت، فلكسي فيس يا طلق‎هاي بك لايت مي‎باشند همچنين منبع نور كه در پشت تصوير قرار دارد باعث روشن شدن و وضوح بيشتر آن مي‎شود. 

مزيت لايت باكس تبليغاتي نسبت به بنر‎هاي تبليغاتي ، منبع نوري است كه از پشت تصوير(پوستر) به آن تابيده مي‎شود و باعث مي‎شود خدمات شما جذاب‎تر ديده شود. 

تكنولوژي UV به روزترين و جديدترين متد چاپ لايت باكس در دنيا مي‎باشد كه با داشتن مقاومت بهتر در برابر تغييرات رنگ ناشي از نور آفتاب و كيفيت بسيار بالاي چاپ هم فضاهاي باز هم در فضاهاي بسته براي كارهاي تبليغاتي استفاده مي‎شود و همچنين در فضاي مسقف به دليل نوع نورپردازي داخل اين قاب‎ها و كيفيت بسيار بالاي چاپ در مواردي كه نياز به يك دكوراسيون داخلي متفاوت مي‎باشد نيز مي‎توان بهره گرفت. 

در ساخت لايت باكس تبليغاتي طرح مورد نظر به هر شكلي كه باب ميل مشتري باشد تهيه مي‎شود و سپس با استفاده از يك نور مخفي در پشت تصوير، طرح نمايان‎تر از قبل جلوه‎گري مي‎كند. اين طرح به شكلي نمايش داده مي‎شود كه گويي يك تلويزيون در برابر ديدگان شما روشن شده است.
لايت باكس هاي تبليغاتي به صورت يك‎رو، دو‎رو و چهار‎طرفه ساخته مي‎شوند و شما بسته به محيطي كه براي نصب لايت باكس در نظر داريد مي‎توانيد مدل مورد نياز خود را تهيه كنيد.

كاربرد لايت باكس

تابلو لايت باكس تبليغاتي در رستوران‎ها، كافي‎شاپ‎ها، نمايشگاه‎هاي عكس، فست‎فودها، فروشگاه‎ها، مترو، فضاي باز و بسته، منوي رستوران‎ها، نگارخانه‎ها، صندوق پذيرش در داروخانه‎ها، تابلو‎هاي راهنما و اماكن، تابلوي داخل شركت‎ها، بازار موبايل، مغازه و سوپرماركت‎ها، داخل سالن سينما، آرايشگاه‎ها، باشگاه‎هاي ورزشي، مراكز خريد، مطب پزشكان و هر جاي ديگري كه نياز به تبليغات و يا اطلاع‎رساني داشته‎باشد مورد استفاده قرار ميگيرد. 
 

كاربردهاي لايت باكس
كاربرد مكان استفاده
تبليغات فروشگاه‎ها، مراكز تجاري، مراكز فرهنگي، فرودگاه‎ها، فضاهاي عمومي، ترمينال‎ ها، متروها، نمايشگاه‎ها و ...
اطلاع رساني مراكز آموزشي، مراكز درماني، فرودگاه‎ها، آژانس‎هاي مسافرتي و ...
معرفي محصول و امور دكوراتيو سقف مجازي، آسمان مجازي، جداكننده)پارتيشن(، تابلوهاي تزئيني و ...
معرفي محصول يا خدمات فروشگاه‎ها، داروخانه‎ها، دفاتر فروش و ... مجموعه‎هاي ورزشي، آموزشي، كلينيك‎ها و ...

مزاياي لايت باكس ها

لايت باكس ها نقش مهمي در حوزه تبليغات محيطي و بازاريابي دارند. يكي از بزرگ‎ترين امتيازات لايت باكس نسبت به رقيبانش، استفاده از منبع نوري است كه از پشت به آن تابيده مي‎شود و در محيط‎هاي تاريك و سايه مانند، جلب توجه خاصي دارد و مي‎تواند بهترين گزينه براي تبليغ خدمات و محصولات شما باشد. 

دقت در انتخاب سازه يكي از مهم‎ترين بخش‎هاي سفارش لايت باكس به شمار مي‎رود زيرا عمر لايت باكس بيشتر از بنرهاي تبليغاتي است و مي‎توان سازه‎اي را انتخاب كرد كه قابليت تعويض پارچه يا پوستر تبليغاتي شما را دارد. 

از بيان اين نكته نبايد غافل شد كه لايت باكس اگر به صورت حرفه‎اي تهيه شود مي‎تواند به راحتي توجه‎ها را به خود جلب كند.

ساختار سازه لايت باكس فريم لس

سيستم نور لايت باكس ها پيش از اين فلورسنت (مهتابي) بود، اين سيستم نوردهي يك ضعف بزرگ براي لايت باكس ها به حساب مي‎آمد. زيرا علاوه بر مصرف بالا، عمر كوتاهي داشته و همين‎طور پخش نور در سطح يكدست نبوده است. 

اين روزها براي سيستم نوردهي لايت باكس ها از چراغ‎هاي اس‎ام‎دي SMD (همان ال‎اي‎دي LED) استفاده مي‎شود. استفاده از اين چراغ‎ها علاوه بر كاهش چشمگير مصرف برق، طول عمر منبع نور را بالاتر برده است. 

خانه طراحان سام با به كارگيري تكنيك‎هاي نوين و به روز دنيا توانسته نوردهي كاملا يكنواختي را در كل سطح لايت باكس ايجاد كند كه اين امر باعث شده ايرادات لايت باكس هاي قديمي تر از قبيل نقاط سايه روشن و موج، به حداقل رسانده شود. 

همچنين با توجه به كيفيت مواد اوليه به كار رفته براي دوردوزي مدياي لايت باكس و دقت بالاي ساخت آن، تعويض تصوير لايت باكس به راحتي هر چه تمام‎تر صورت مي‎پذيرد. علاوه بر اين، تكنيك‎هاي به‎كاررفته باعث شده تا تعميرات احتمالي لايت باكس به راحتي و در كمترين زمان ممكن انجام شود. 

در نهايت با استفاده از آخرين نوآوري‎هاي به كار رفته در چاپ و ساخت سازه لايت باكس، همچنين ظرافت و دقت در مونتاژ، توليد محصولي با درجه كيفي و راندمان بسيار بالا در اختيار مشتريان محترم قرار مي‎گيرد.

خانه طراحان سام با كار كارشناسي شده و مهندسي دقيق محصولي با كيفيت و متناسب با استانداردهاي جهاني به بازار عرضه مي‎كند كه توانسته رضايت حداكثر مشتريان را جلب نمايد.

انواع لايت باكس

لايت باكس ها به چند دسته تقسيم ميشوند : 

1 - لايت باكس فريم لس آلومينيومي 
2 - لايت باكس اسنپ فريم 
3 - لايت باكس كريستالي 
4 - لايت باكس پارچه اي 
• لايت باكس پارچه اي يك طرفه 
• لايت باكس پارچه اي دو طرفه 
5 - لايت باكس براي محيط‎هاي باز همانطور كه از نامش مشخص است براي فضاهاي روباز مورد استفاده قرار مي‎گيرد و ضخامت و اندازه آن نسبت به مدل كريستالي بيشتر است. مدياي چاپ بك لايت در لايت باكس ها (Light Box) و در شكل آسمان مجازي (Stretch Ceiling) نيز كاربرد فراوان دارد.

منبع: لايت باكس خانه طراحان سام


ادامه مطلب
نوشته شده در ۷ آبان ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۲۹:۲۴ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

چاپ ديجيتال جالب ترين اتفاقي بود كه در 30 سال اخير در صنعت چاپ پديد آمد. اما ممكن است بيشتر افراد آن را به درستي نشناسند!

آيا مي دانستيد كه چاپ ديجيتال براي چاپ در تعداد كم موثر است و اين كار را روز به روز سريعتر انجام مي دهد. برخلاف چاپ افست كه به روش سنتي از قالب ها و نوارها استفاده مي كند؛ در اين نوع چاپ شما فايل را انتخاب و آن را به راحتي چاپ مي كنيد.

تاجران و فعالان تجاري اگر چاپ ديجيتال را بشناسند، از اين تكنولوژي جديد سود كلاني بدست مي آوردند. البته اگر درباره ي آن بدانند!

در اين مقاله ما فقط به 7 دليل اشاره كرده ايم كه شما را به استفاده از نوع ديجيتال چاپ تشويق مي كند.

1- در چاپ با تعداد كم حتي يك برگه خيلي باصرفه تر است. به طور جدي هزينه چاپ شما پايين مي آيد حتي اگر كار شما تمام رنگي باشد. اما در چاپ افست مشتري ها هميشه مجبورند بيش از نيازشان چاپ كنند. هنوز هم بيشتر مردم 30 درصد از چاپ را هدر مي دهند.

2- بروشورهاي شركتتان را مي توانيد با تعداد كم در زمان برنامه ريزي شده چاپ كنيد. چاپ ديجيتال سرعت خيلي بالايي دارد، به طوريكه در يك سفر كاري در عرض چند دقيقه كارت ويزيت هايتان را فوري به چاپ برسانيد.

3- مي توانيد بروشور يا خبرنامه هايي را براي بازارهاي مختلف چاپ كنيد و بعد از بررسي اثربخشي آن را به چاپ انبوه برسانيد.

4- با تكنولوژي جديد "subset" چاپ ديجيتال مي توانيد داده هاي متغير را روي كارت پستال ها و ساير فايل هاي خود تغيير دهيد. با اين روش مي توانيد بازاريابي را شخص به شخص انجام دهيد. طوريكه محتواي هر يك از آن ها منحصر به فرد باشد. براي اين كه كارتان جذاب تر، اثربخش تر و شخصي تر باشد، قالب و برخي از محتواي آن ثابت و برخي متغير هستند.

5- هر يك از مديران فروش يا نماينده هاي شما مي توانند سند منحصر به فرد خود را داشته باشند كه به شيوه خاص نام و نشاني و مخاطب مخصوص آن ها روي برگه ي چاپ شده باشد.

6- با چاپ ديجيتال هر چند ماه يكبار مي توانيد محتواي بروشور خود را بروزرساني و چاپ كنيد. براي مثال به جاي اينكه 8000 نسخه را در يك سال به چاپ برسانيد مي توانيد هر دو ماه يكبار 2000 نسخه بروز شده چاپ داشته باشيد.

7- با اين روش ديگر از چاپ زياد و غيرقابل استفاده بودن مطالب چاپ شده خود عذاب وجدان نخواهيد داشت و به مقدار نيازتان چاپ مي كنيد.

چاپ ديجيتال ممكن است به همه نيازهايتان جواب ندهد ولي براي چاپ به تعداد دلخواه و سرعت بسيار زياد در چاپ گزينه خيلي خوبي است. آيا همه ي چاپخانه ها خدمات چاپ ديجيتال ارائه مي كنند؟ نه همه ي آن ها! ولي بيشتر آن ها اين خدمات را دارند.

شركت چاپ خانه طراحان سام چاپ ديجيتال را با بهترين جوهرهاي اروپايي به مشتري ارائه ميدهد تا از مزاياي بي نظير چاپ شگفت زده شويد.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۴۹:۳۹ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

همه ي ما اهميت چاپ بنر را مي دانيم و ميدانيم كه براي شناساندن كسب و كار خيلي عالي عمل مي كند. كمك مي كند پيام هاي خود را با مشتري ها ( مخاطبان) در ميان بگذاريد همچنين كسب و كارتان را با توجه به علاقه و خواست شما به تصوير مي كشد. اين نوع تبليغات يك پارچه سفيد در اختيار شما قرار مي دهد و شما با خلاقيت مي توانيد كاري انجام دهيد كه مردم شما را دنبال كنند.

استفاده از پوسترها و بنرها در داخل فروشگاه ها و كسب وكار ها گرچه روشي استاندارد است ولي گاها چاپ بنر و نصب آن در محيط بيرون از كسب و كار بيشتر سروصدا مي كند. ممكن است هزينه و ترس از اين كه معروف نباشيد شما را از اين كار منصرف كند، ولي بدانيد كه دنياي بيرون قدرت شناساندن كالا، خدمات و كسب و كار شما را دارد. با چاپ بنر، پوستر و آگهي نماهاي كوچك مي توانيد از اين پتانسيل محيط بيرون استفاده كنيد.

ما در اين مقاله قصد داريم مهم ترين دلايل نصب بنر در محيط بيرون از كسب و كار و مزاياي آن را در سال 2018 به شما معرفي كنيم.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۷ تير ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۱۰:۰۳ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

چاپ اكوسالونت چيست ؟

اين روزها از چاپ اكوسالونت به عنوان يك چاپ ايده ال و مدرن ياد مي شود. يكي از مهم ترين عوامل اين امر بهبود در فناوري استفاده از جوهر در اين نوع چاپ است.

در گذشته چاپ به وسيله جوهرهاي سالونت بهره گرفته مي شد. اين جوهرها علاوه بر اينكه به سلامت افراد و محيط زيست آسيب وارد ميكرد كيفيت و مرغوبيت بالايي را در بر نداشت.

به همين خاطر چاپ جديدي با كيفيت بسيار بهتر و مرغوب تر با جوهرهاي اكوسالونت مورد استفاده قرار گرفت كه معايب كارهاي قديم را از بين برد.

مواردي كه با استفاده از دستگاه اكوسالونت به چاپ مي رسد :

با توجه به اينكه چاپ اكوسالونت از مزاياي بي شماري بهره برده كاربردهاي بسيار زيادي نيز به خود اختصاص داده است. شما با استفاده از چاپ اكوسالونت به راحتي مي توانيد به چاپ بنرهاي تبليغاتي در ابعاد بزرگ و با كيفيت و رزولوشن بالاتر دست پيدا كنيد. چاپ كاغذ ديواري كه اين روزها مصارف بسيار دارد به وسيله اين دستگاه ممكن شده است.

چاپ استيكر اتاق هاي كودك و دكوراسيون منزل نيز به وسيله اين جوهر با دقت و كيفيت بسيار بالايي به انجام مي رسد. چاپ سوليت يك رو و دو رو، چاپ چرم مصنوعي و كارتن پلاست به همراه چاپ فلكس و بنر هاي شبرنگ از ديگر كاربردهاي چاپ اكوسالونت محسوب مي شود. در نهايت مي توانيم به چاپ كاغذ pp، چاپ بوم نقاشي، چاپ فلكسو كاغذ گلاسه نيز اشاره كنيم.

 

مزاياي استفاده از چاپ اكوسالونت

اگر بخواهيم از مزاياي چاپ اكوسالونت براي شما بگويم مي توانيم در مرحله اول به كيفيت و مرغوبيت جوهر استفاده شده در اين چاپ اشاره كنيم. به شكلي كه شما اثر چاپي و بالا بودن قدرت روزولوشن را در فاصله كمتر از يك متر بر روي بنرهاي تبليغاتي به خوبي مشاهده مي كنيد. جوهرهاي استفاده شده در اين سبك از چاپ از مقاومت بسيار بالايي برخوردار است و همين امر سبب شده است كيفيت اوليه كار در برابر گرد و خاك و آب از بين نرود و در فاصله زماني ديرتري به فرسايش نزديك شود.

اين امر از دست به جيب شدن شما براي چاپ در فاصله زماني كوتاه جلوگيري مي كند. قيمت بسيار مناسب در اين نوع چاپ به طرفداران اين نوع چاپ بسيار اضافه كرده است. 

در نهايت مي توانيم به شفافيت بسيار بالاي چاپ اشاره كنيم كه تمام نگاه ها را به سمت خود خيره نگه مي دارد. 

جوهرهاي چاپ اكوسالونت به دو دسته دير خشك شونده و زود خشك شو تقسيم مي شود و بسته به كاربرد بر روي پارچه، شيشه، سنگ و سطوح پلاستكي نوع چاپ انتخاب مي شود. بوي كمي كه جوهرهاي استفاده شده از خود پراكنده مي كنند خود نيز يك مزيت بارز محسوب مي شود.

انواع جوهر اكوسالونت

جوهرها براي چاپ بر روي سطوح مختلف انواع متفاوتي دارند و با توجه به نوع آن كيفيت و قيمت آن ها نيز متفاوت است. انواع جوهرهاي اكوسالونت شامل جوهر داي، جوهر پيگمنت و جوهر فلورسنت است. قيمت جوهر داي از دو جوهر ديگر بالاتر است اما كيفيت و مرغوبيت بسيار بالايي را در انتهاي كار به شما عرضه مي كند. برخي از مشتريان كه تمايلي به استفاده از جوهر در كارهاي خود به دليل قيمت بالاي آن ندارند به پيشنهاد فروشنده از تركيب جوهرپيگمنت با داي بهره مي برند. اين امر زياد در كيفيت كار اثر نمي گذارد اما قيمت كار را براي كاربر كاهش مي دهد.

جوهر اكوسالونت پيگمنت عموما براي چاپ هايي كه استفاده زيادي ندارد استفاده مي شود. به عنوان مثال شما اين نوع چاپ را به راحتي بر روي تيشرت هايي كه هر روز استفاده مي كنيد مشاهده مي كنيد. همچنين چاپ بر روي سطوح پلاستيكي و پليمري به وسيله اين چاپ صورت مي گيرد. سومين جوهر به نام جوهر اكوسالونت فلونست از نمونه چاپ هاي جديد به شمار مي آيد كه قابليت درخشش و شفافيت بيشتر كار را به عهده دارد.

 

از جوهر اكوسالونت براي چه دستگاههايي استفاده مي شود؟

جوهر اكوسالونت به دليل اينكه غلظت زيادي ندارد و چسبندگي آن در مقايسه با ساير جوهرها در برابر هد دستگاه كمتر است بسيار طرفدار پيدا كرده است. به دليل اينكه يك جوهر خوب و با كيفيت است نمي توانيم بگوييم دستگاه را براي استفاده از آن بايد تعويض كنيم بايد بگوييم از اين جوهر در اكثر دستگاههاي چاپ به راحتي مي توان بهره گرفت كه خود يك مزيت بارز محسوب مي شود.

فرمول جديد اين جوهر به حذف حلال هاي مضر پرداخته است كه از آسيب رساندن آن به دستگاههاي چاپ جلوگيري مي كند. همچنين دستگاهها به صورت ضربه اي جوهر را بر روي اين دستگاه با پرتاب كمتر منتقل مي كنند كه همين امر در طي گذر زمان فرسودگي چاپ را كمتر مي كند.

به شكلي كه در طي مدت زمان طولاني كه برخي از رنگ ها به دليل پوسيدگي پوسته پوسته مي شوند شما اين امر را در اين سبك از چاپ توسط دستگاه هايي كه از چاپ اكوسالونت استفاده مي كنند كمتر مشاهده مي كنيد.

منبع : خانه طراحان سام


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۲ تير ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۳۲:۵۶ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

زماني كه مي خواهيد بنرهاي خود را براي چاپ ببريد نبايد به هر شركتي كه فكر مي كنيد متناسب با نيازهاي شماست، اعتماد كنيد. بهتر است به دنبال شركتي بگرديد كه علاوه بر نيازهاي شما خدمات و كيفيت بهتري هم ارائه دهد. بيشتر مردم شايد هنگام چاپ بنر، نسبت به ملاك هاي انتخاب آگاهي نداشته باشند. به همين سبب ما 5 ملاك مهم را كنار هم قرار داديم تا هنگام انتخاب شركت مناسب چاپ بنر فوري در نظر بگيريد.

1- قابل اعتماد بودن

كسب اطمينان از قابل اعتماد بودن شركت مورد نظر شما بسيار مهم است. شما به دليلي شركت مد نظر را انتخاب مي كنيد كه براي چاپ از آيتم هاي باكيفيتي استفاده كنند. بايد مطمئن شويد كه توليداتشان براي شما موفقيت مي آورد. بنابراين مطمئن باشيد كه مي توان به اين كار اعتماد كرد. يك راه مطمئن ديگر بررسي مشتري هاي آن هاست، داشتن مشتري هاي خوب مي تواند ملاك موثري براي سنجش آن شركت باشد. در خارج از ايران معمولا شركت هاي چاپ را در سايت Yelp رتبه بندي مي كنند. متاسفانه در ايران چنين معياري نيست و شما مي توانيد با بررسي مشتري ها به قابل اعتماد بودن آن ها پي ببريد.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۳ تير ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۴۰:۰۰ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

چاپ افست يكي از دو روش قديمي است كه يك پليت يا زينك دارد كه متريال روي آن قرار گرفته و چاپ مي شود. اين عمل همراه با انتقال جوهر صورت مي گيرد كه ممكن است رنگ ها در چند مرحله روي كاغذ اجرا شود. در حالي كه در چاپ ديجيتال دستگاه جوهر را به طور مستقيم روي كاغذ يا پارچه مي افشاند. معمولا كيفيت چاپ افست را بيشتر از چاپ ديجيتال مي دانند، اما هزينه هاي اوليه زيادي دارد و اگر چاپ انبوه نباشد، هزينه بيشتري نسبت به چاپ ديجيتال دارد. بنابراين چاپ ديجيتال جايگزين بسيار مناسبي بوده و مزاياي زيادي هم دارد.

دوستدار محيط زيست

درست است كه چاپ ديجيتال هم رنگ و مواد شيميايي دارد ولي برخلاف روش هاي سنتي چاپ مثل افست، ماده هاي شيميايي كمتري دارد. در هنگام چاپ يا قبل از آن مواد كمتري خصوصا در لايه بين كاغذ و لايه نهايي چاپ وجود دارد و نيازي ندارد كه از پليت هاي شيميايي استفاده كنيد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۴۷:۳۳ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

چرا چاپ كاغذ ديواري در خانه هاي شما بهتر از رنگ كاري است؟

وقتي مي خواهيم يك فضا را طراحي كنيم فاكتورهاي زيادي دخيل مي شوند. الگو، رنگ و بافت مورد علاقه ي شما همه در طراحي تاثير مي گذارند. براي داشتن يك طراحي دلپسند، همه ي عناصر گفته شده تركيب مي شوند و يك الگوي خوب طراحي را نشان مي دهند.

شما با روش هاي زيادي مي توانيد به اين هدف دست يابيد؛ ولي نهايتا چاپ كاغذ ديواري با روش ديجيتال است كه همه عناصر تاثيرگذار در كيفيت طراحي و چاپ را دارد.

چاپ ديجيتال كاغذ ديواري علاوه بر اين كه مزيت هاي زيبا شناختي دارد؛ طول عمر و دوام ديوارهاي خانه شما را نيز تضمين مي كند. همچنين مي توان افزودني هاي ظريف ديگر را هم به ديوار اضافه كرد. ايجاد عمق و بافت روي ديوار نيز جذابيت هاي بصري طراحي را افزايش مي دهد. در رنگ كاري ساختمان استفاده از اين ويژگي ها امكان پذير و متداول نيست.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۱۲:۵۶ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

چاپ UV نوعي از چاپ ديجيتال است كه از اشعه فرابنفش استفاده مي كند تا جوهر را خشك كند.

همان طور كه پرينتر جوهر را بر روي سطح مورد نظر توزيع مي كند، لامپ هاي UV مخصوص طراحي شده در دستگاه چاپ فورا ، اقدام به خشك كردن جوهر مي كنند.

جالب است بدانيد از نور فرابنفش در ابتدا براي خشك كردن سريع لاك ناخن ها در زمان مانيكور استفاده مي شد ، پس از آن نور ماوراء بنفش به سرعت در بازارهاي صنعتي و تجاري گسترش يافت.

از آنجا كه اشعه يو وي فورا هر جوهر چاپي را خشك مي كند، نقاط جوهر مرطوب فرصت پخش شدن پيدا نميكنند و در نتيجه جزئيات بسيار دقيق تر مي شوند جوهرهاي UV با فرآيند فوتومكانيك خشك مي شوند.

جوهر در معرض تابش چراغ هاي فرا بنفش قرارگرفته و بلافاصله از يك مايع به جامد با تبخير بسيار كمي از حلال ها تبديل ميشود.

بنابراين شما مي توانيد تقريبا هر چيزي را (بتن، چوب، فلز، پلاستيك ،كاشي هاي سراميكي، سنگ، فوم برد، شيشه، پلكسي، پارچه) كه مي خواهيد با استفاده از جوهر هاي يووي چاپ كنيد.

علاوه بر اين، جوهر هاي UV در برابر تغييرات محيطي از جمله نور آفتاب و باران مقاوم بوده و مقاومت چاپ را در برابر كمرنگ شدن و رنگ پريدگي افزايش مي دهد.

اين فرايند سازگار با محيط زيست است زيرا باعث توليد مقدار كمي VOC (تركيب آلي فرار)، بو و گرما مي شود.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ساعت ۰۱:۴۴:۳۸ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

چاپ ديجيتال چيست

امروزه دنياي چاپ ديجيتال براي همه از فردي كه در خانه ميخواهد عكس هايش را چاپ كند، تا مجموعه هاي بزرگي كه چاپ ديجيتال را به صنعتي بزرگ تبديل كرده اند باز است. با افزايش كيفيت چاپ، تاثيرگذاري چاپ ديجيتال نيز بسيار پررنگ تر گرديده است.

چاپ ديجيتال، سرعت پيشرفت صنعت چاپ را به شكل قابل توجهي بهبود بخشيد. اگر خيلي سريع به يك كار چاپي نيازداريد، قطعا چاپ ديجيتال بهترين گزينه شما خواهد بود. سرعت بالاي چاپ ديجيتال بر كيفيت آن تاثير نگذاشته است .شما حجم بالايي از چاپ را در كمترين زمان ممكن خواهيد داشت.

چاپ ديجيتال تا به امروز ايده آل ترين روش چاپ بوده و بسيار پيشرفته تر از چاپ ليتوگرافي است . هم چنين ساده ترين و آسانترين روش چاپ محسوب ميشود.

بهترين بعد مربوط به چاپ ديجيتال آپشن همه كار بودن آن است. شما مي توانيد تصوير، متن يا هر چيز ديگري را بر روي سطوح مختلف(سراميك، سنگ، فلز،شيشه، چرم، فوم برد،پلكسي و بوم) چاپ كنيد.

چاپ ديجيتال بسيار اقتصادي و مقرون به صرفه است. جوهر كمتر، زمان كمتري مصرف مي كند و به اين دليل شما هزينه كمتري را خواهيد پرداخت.

امروزه، مصرف كنندگان بيشتر از هر زمان ديگري رنگ هاي بيشتري براي انتخاب دارند. با چنين طيف رنگي غني، افراد و شركت ها مي توانند تصوير خاصي را كه مد نظرشان است و نشان دهنده نام تجاري و شخصيت برندشان مي باشد، به سادگي نمايش دهند.

مهارت هاي هنري هنوز هم مهم هستند وقتي كه به دنياي چاپ ديجيتال قدم مي گذاريد، فردي كه در پشت طراحي يا عكاسي قرار دارد هنوز مهم است. اين تكنولوژي ممكن است بسيار پيشرفته باشد اما بدون مهارت طراحان و هنرمندان تصوير دلخواه خود را دريافت نخواهيد كرد.

دنياي چاپ ديجيتال، فرآيند چاپ عكس و كيفيت آن را تغيير داده است. امروزه، عكس ها داراي پيكسل بالاتر هستند و چاپ ديجيتال ريزترين جزييات را با بهترين كيفيت در اختيار شما قرار ميدهد. همچنين در خانه طراحان سام به راحتي مي توانيد تصاوير عكاسي خود را بر روي بوم، پارچه و سراميك، سنگ، شيشه، چوب، پلكسي و غيره چاپ كنيد.

 

منبع : خانه طراحان سام


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۲۶:۱۶ توسط بيتا كياني| نظرات (0)

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]

آخرين مطالب
» چاپ بك لايت چيست؟
» طراحي كارت ويزيت خلاقانه به دست خودمان
» استيكر چيست و چه كاربردي دارد؟
» براي طراحي لايت باكس بايد چه نكاتي را رعايت كرد؟
» روش اول نصب كاغذ ديواري
» تفاوت چاپ ديجيتال و افست در چيست؟
» انواع لايت باكس و اندازه هاي آن
» چاپ ديجيتال چيست؟
» چاپ و خدمات پس از آن چيست؟
» چاپ فوم برد با چه دستگاهي انجام ميشود؟


 Design By : Pichak